Start

Byliśmy na XXII FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY PDF Drukuj Email

. Dnia 12 stycznia 2014 r. po raz 22 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Uczniowie naszego Liceum aktywnie uczestniczyli w imprezie zorganizowanej pod patronatem Burmistrza Sulechowa i Przewodniczącego Rady Miejskiej.

. Już od rana wielu naszych uczniów – wolontariuszy WOŚP ruszyło nie tylko na terenie Sulechowa, ale także w swoich rodzinnych miejscowościach z puszkami i zbierało fundusze, które zasilą fundację prowadzoną przez Jurka Owsiaka..
. Na miejskim rynku odbyła się z okazji XXII Finału WOŚP impreza plenerowa, na której zaprezentowali się także nasi uczniowie. O godzinie 15.00 mieszkańcy Sulechowa mogli obejrzeć przygotowany pod kierunkiem pana Andrzeja Zabłockiego pokaz musztry w wykonaniu uczniów pierwszej klasy wojskowej. W ramach prezentacji artystycznych wystąpiła uczennica klasy II H Kalina Bochniak oraz ze swoim zespołem muzycznym Dawid Hutor z klasy II S i Eryk Hutor z klasy I W.