Start

Dzień Kobiet w naszej szkole, czyli "Jaka to melodia?" PDF Drukuj Email

. Samorząd Uczniowski postanowił przygotować z okazji Dnia Kobiet niespodziankę i... zorganizował "Jaką to melodię?" z piosenkami o tematyce kobiecej. Była to już trzecia edycja tej imprezy w naszej szkole.

Gościnnie poprowadziła ją Joanna Woźniak a program przygotował Dawid Guzowski, oboje są zeszłoroczni absolwenci LO. W programie udział wzięły po dwie osoby z każdej klasy:

 


IBS:
Nikodem Raźny
Kacper Walczak


IW:
Piotrek Wawrzynowicz
Krzysiek Żak


IM:
Daria Sinicka
Kacper Stawik


IH:
Sylwia Starosta
Ala Borkowska


IIB:
Paulina Ruta
Kornelia Chwiałkowska


IIS:
Gracjan Warszawski
Dagmara Augustyn

IIH:
Bartek Socha
Patrycja Chiniewicz


IIW:
Dawid Gąsiorowski
Olaf Piekut


IIM:
Michał Wojciechowski
Bartek Tytuła


IIIB:
Monika Skoczylas
Daria Mitek


IIIW:
Jakub Jasiewicz
Artur Rapicki


IIIH:
Oskar Prus
Karolina Kandefer

. Uczestnicy, którzy odpadali kolejno z każdej rundy dostawali słodki poczęstunek od naszego samorządu. W rundzie finałowej spotkały się reprezentantki klasy IIB i III B. Pojedynek wygrały dziewczyny z klasy rocznikowo starszej. W nagrodę dostały torebki z tajemniczymi prezentami. Cała impreza przebiegła w dobrej atmosferze, wszyscy uczniowie na widowni bawili się razem z uczestnikami i włączali się do zabawy śpiewem.