Start

Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 20 marca 2014 w hali LO przy ul Żeromskiego 38 odbyły się zawody rejonowe - Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpił tylko zespół VII LO z Zielonej  Góry.

 

Nasze zawodniczki pewnie pokonały swoje koleżanki z Zielonej Góry 2-0 w setach 25-9, 25-19 i awansowały z pierwszego miejsca do półfinału, który odbędzie się już 27 marca o godzinie 10.00 w hali Naszego Liceum. Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie w walce o awans do finału wojewódzkiego.

 

Zespół wystąpił w składzie:

Milena Cynk, Alicja Szczurek-kapitan, Anna Skoracka, Kamila Dzieża, Dagmara Augustyn, Gabriela Masalska, Julia Ćwiertniewska, Aleksandra Cygan, Aleksandra Drozdek, Anna Moskalewicz, Daria Lachowska, Magdalena Łuszczyk - libero, Zofia Piasecka.

Trener - Jarosław Łukaszkiewicz.